Про проект

реєстрація

Правила покеру: розкриття карт

Згідно з офіційними правилами покеру, гравець, який зробив останнє агресивна дія (ставку або рейз), повинен спочатку показати свої карти, коли ви дійдете до розкриття карт.

Це основне правило покеру покликане уникнути битви за его і непотрібних дискусій за столом, що спрощує життя всім. Однак, якщо ви знаєте, що у вас найкраща рука в результаті, ви можете сміливо показувати її в першу чергу та уникати повільного кидка, який вважається неетичним поводженням.

При цьому не робіть помилку, поспішаючи з речами, коли в кінці викладені всі карти.

Якщо ви не впевнені, хто переможе або як діяти далі, просто почекайте, поки дилер оголосить переможця руки відповідно до Правил покеру.

Хоча в онлайн-покері все це відбувається автоматично, вам не потрібно нічого робити навіть у звичайному казино. Дилер подбає про все, оголосить переможця роздачі та відправить фішки гравцеві, який забирає банк.

Однак вивчення і розуміння того, як оцінювати виграшні руки, є важливою частиною гри в покер, тому ми розглянемо це пізніше.

Рейтинг рук в покері

У цій частині ви знайдете список всіх можливих комбінацій, починаючи від найсильнішої руки - флеш-рояль, до найслабшої - просто старша карта.

Ви можете дізнатися все, що потрібно знати, в нашому докладному керівництві про покерні комбінації PokerMatch, але це одна з найважливіших частин правил покеру, тому вам не слід починати гру, якщо у вас є які-небудь сумніви щодо того, що краще за інших в покері.

Щоб спростити завдання, ось список кращих покерних комбінацій по черзі:

  • Роял-флеш: туз, король, дама, валет і десятка однієї масті.
  • Стріт-флеш: п'ять карт підряд однієї масті, але не A-high.
  • Каре: комбінація з 4 карт одного достоїнства.
  • Фул-хаус: три карти одного достоїнства і пара.
  • Флеш: п'ять карт однієї масті, які не перебувають в ряду.
  • Стріт: п'ять карт підряд, наприклад.
  • Трійка: три карти одного достоїнства і дві карти, які не збігаються.
  • Дві пари: комбінація з двома різними парами.
  • Одна пара: дві карти з однаковим рангом і три випадкові карти.
  • Висока карта: коли всі ваші машини мають різні ранги і не мають комбінації.

Якщо ви не впевнені, чи є у вас виграшна комбінація або чому банк був присуджений одному гравцеві, а не іншому, зверніться до цієї частини Правил покеру, і ви отримаєте відповіді на всі свої питання.

При цьому будуть ситуації, коли в обох гравців однакова рука, і вам все одно потрібно буде оголосити переможця.

Якщо в обох гравців рівні за силою руки, то в гру вступає "покерний кікер", і додаткова карта цієї комбінації визначає переможця.

Хоча це може збивати з пантелику при вивченні покеру і всіх тонкощів цієї гри, вам слід швидко опанувати цим, оскільки раніше згаданий рейтинг рук може легко визначити переможця.

7c08000d9a59d0d332d098806879dc57