Про проект

реєстрація

Порівняльні розцінки на секс-послуги в Україні та світі  

Щороку в сферу комерційного сексу потрапляють молоді співробітниці, які приносять в зазначену сферу дуже багато нового і цікавого. А тому орієнтовні розцінки на інтимні розваги змінюються дуже часто, в залежності від попиту і бажань клієнта. Україна на ринку інтимних послуг значно відстає від розвинених держав, так як ставки на послуги индивидуалок набагато занижені на увазі складну економічну ситуацію і нелегального правового статусу секс-сегмента. Тому аналітики українського ресурсу https://hot-love.info де розміщуються путаны Одессы, провели велике соціологічне дослідження, досліджували особливості секс-туризму в 3 відомих державах з великою мірою однаковою економікою.

путана Харькова

Україна - рай для економного туриста
 


Через те, що ціна на українських индивидуалок починається з маленької суми в триста гривень за годину, щорічно наша держава відвідують десятки тисяч туристів з не самих багатих держав планети. Так, частіше за інших до українських майстринь приїжджають хлопці з Індії, Туреччини, Єгипту, дещо рідше - з Італії і Скандинавії. Втім, є в Україні і елітні індивідуалки, що працюють із заможними клієнтами - годину сексу з ними обійдеться від 120 доларів.

Білорусь - маловідомий конкурент ЄС
 


Хоча рівень цінників в країні вважається прийнятним для всіх категорій людей, секс-галузь знаходиться тут на тому ж порозі, що і в європейських країнах. Для порівняння, середньостатистична повія зажадає за 1 годину інтиму дві з половиною тисячі гривень, а ніч же тягне на шість сотень доларів. Не дивлячись на це, якість послуг місцевих милашек сьогодні вважається чудовим - дами готові на експерименти, а тому клієнти із задоволенням прилітають до них з різних країн.

Таїланд - рай сексуальних утіх
 


Найдоступніший сегмент секс-послуг очікує допитливого шукача пригод в Таїланді. Тут всілякі транси, леді-бої, дівчата і навіть повії з нестандартною орієнтацією готові розважатися з охочими до сексу чоловіками за 200-250 грн на годину. При цьому Таїланд зможе забезпечити неповторне розмаїття нестандартних секс-послуг, а тому сюди летять цінителі чудасій, незалежно від розмірів власного гаманця і місяці.

Однак Україна має хороші шанси привертати увагу заможних туристів, тому що в країні нерідко обговорюється питання про декриміналізацію повій.

209ae99b6df935021ea1ca172ab4e48a